RuneNews Redakcja

Opis forum


#1 2009-03-01 22:52:20

CipeX

Redaktor Naczelny

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 18
Punktów :   

Co nowego

Hej, wklejam tu (niedokończony, jeżeli będzie nowy update) mój artykuł dotyczący nowości.

"Co nowego"

25 luty 2009

    Jak zapewnie zauważyliście zmianie uległ system losowych przypadków. Kilka losowych przypadków już nigdy nie spotkamy (pożegnaliśmy miedzy innymi Druken Dwarf'a, dr Jekyll'a a także strange plant'a). Myślę, że nie będziecie za nimi zbytnio tęsknić. Zmienił się też system pojawiania się randomów, teraz możecie zostać przeteleportowani do więzienia nawet jeżeli nie trenujecie Złodziejstwa, możecie spotkać Leo nawet jeżeli nie zakopujecie kości. Kolejną zmianą jest system nagród, od tej chwili to Wy decydujecie, jaką chcecie dostać nagrodę, obojętnie czy to ma być nowe ubranie,złoto, różne przydatne przedmioty czy też  punkty doświadczenia.
    Od teraz też nie musicie stać w banku i prosić innych o sprawdzenie wartości waszych przedmiotów. Dzięki nowej funkcji (dostępnej w oknie Equipment Stats”)sami możecie to sprawdzić. Myślę, że to znacznie ułatwi Wam grę.

    Kolejną nowością jest „Evil tree”. Te złośliwe drzewa pojawią się co jakiś czas dając Ci możliwość trenowania umiejętności woodcutting oraz firemaking. Oczywiście za pomoc w ścięciu takiego drzewa otrzymasz specjalną nagrodę, którą, oprócz gniazd z nasionami, samych nasion, kawałków drzewa oraz złota, jest możliwość automatycznego bankowania ścinanych drzew (przez określony przedział czasu zależny od waszego zaangażowania w walce z drzewem). Myślę, że to zachęci was do przeproszenia się z woodcuttingiem (mnie zachęciło).

03 marzec 2009

    Najnowszy update przynosi nam kolejne, niewielkie i tylko kosmetyczne zmiany. W chwili obecnej otrzymaliśmy możliwość bankowania całego inventory lub tego, co mamy na sobie. Przydatne? Czy ja wiem, sami oceńcie. Dodatkowym „bonusem” jest możliwość sprawdzania wartości itemków które mamy na sobie i które tracimy w przypadku śmierci (dla generujących dropy na PVP całkiem przydatne). W tym update zwiększono też ilość red chinchompa. Więc hunterzy do roboty!

Podsumowanie

    Z przykrością stwierdzam, że jakość update od paru tygodni się zmniejsza. To, co kiedyś było zaledwie dodatkiem do nowego update, teraz staje się jego główną częścią. Czy to zamierzone? Może Jagex chce nas zaskoczyć czymś dużym nad czym aktualnie pracują? A może po prostu skończyły się im dobre pomysły i zajmują się pierdołami? Macie swoje zdanie, a może wiecie coś więcej na ten temat – piszcie na adres nowosci.rs@poczta.fm – czekam na Wasze komentarze.

Wydaje mi się, że jest to FINAL VERSION

Ostatnio edytowany przez CipeX (2009-03-03 23:02:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inzynieria2010.pun.pl www.pokemonots.pun.pl www.itibia.pun.pl www.muzyczne-metal.pun.pl www.bdsczestochowa.pun.pl