RuneNews Redakcja

Opis forum


#1 2009-03-16 00:24:41

Pan Zaba

Redaktor Naczelny

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Początek końca?

Jest znany wśród graczy, porządny, miły i zawsze chętny do pomocy gracz. Od ponad roku dowodzi jednym z największych klanów Polskich - Mateusz238 - lider Dragon Hunters. Ostatnio zbierają się nad nim czarne chmury. Traci zaufanie i respekt swoich podwładnych. Czy to oznacza że pora się pożegnać?

Przeglądając fora różnych klanów natknąłem się na dosyć ciekawy i bardzo interesujący temat. Otóż lider DH napisał oficjalne przeprosiny w kierunku AP za ich ostatni wybryk - zepsucie jednego z warów AP.
Przeprosił oraz zapewnił, że nigdy się to nie powtórzy. Wszystko byłoby pięknie ale... Mateusz napisał to jako Lider DH czyli w imieniu całego klanu, jednak żaden z jego członków nie chce mieć z tym nic wspólnego i nie poparli swojego przewodnika. Dlaczego? Dobre pytanie. ALbo Mateusz był za łagodny i dał sobie wejść na głowę albo klanowicze są zbyt zadufani i nie potrafią albo raczej nie chcą przyznać się do błędu. Mam wrażenie, że część osób pewnie jest zdania, że nie zrobili nic złego. Co powinien w takiej sytuacji zrobić Mateusz? Nie chcę niz sugerować ale od rewolucji chyba nie ma ucieczki.

Cała sytuacja, która istnieje między AP i DH jest dla mnie jak i dla większości polaków bardzo krępująca. Nie potrafię tego wytłumaczyć... jak Polak Polakowi potrafi zajść za skórę. Zamiast się wspierać i tworzyć Polską scenę RS'a rzucają sobie wzajemnie kłody pod nogi. Komu to potrzebne? To pytanie zostawię wam - drodzy czytelnicy


http://www.draynor.net/skill/black/fishing/90/piaskun.png
http://www.draynor.net/skill/black/construction/80/piaskun.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bunkerexplorers.pun.pl www.bulletsofpain.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.kwspz.pun.pl www.blogomania.pun.pl