RuneNews Redakcja

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-29 15:19:19

CipeX

Redaktor Naczelny

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 18
Punktów :   

Post iziego z rpl

Wraz z pojawieniem się wiosny rozpoczęliśmy porządki na forum.

Połączyliśmy dwie grupy tzn. grupę Tłumaczy oraz Art Grupę i tak powstała A&T Grupa. Teraz osoby przypisane do tej grupy będą pełniły podobne funkcje. Mianowicie stara Art Grupa będzie dostarczać nam nowych artykułów i poprawiała stare, natomiast Tłumacze będą tłumaczyć newsy ze strony głównej Runescape.com oraz będą wyszukiwać i tłumaczyć ciekawe poradniki z zagranicznych stron. Również zadaniem Tłumaczy będzie tłumaczenie brakujących artykułów lub questów z zagranicznych stron dzięki czemu zostaną wypełnione brakujące artykuły i questy na stronie RunePL.com. Już niedługo będziecie mogli zaobserwować owoce pracy całej grupy A&T.

Kolejną zmianą na forum było usunięcie Gazetki, a wraz z nią grupy odpowiedzialnej za gazetkę.

Jak wiadomo główny pomysłodawca Gazetki dostał bana na forum za nie przestrzeganie regulaminu forum. Doszły nas słuchy, że Gazetka będzie tworzona pod inną nazwą i na innej domenie. W takim razie życzymy powodzenia (i to nie jest pisane z ironią).

Tak jak już pisałem owoce pracy A&T Grupy zobaczymy już niedługo. W pierwszej kolejności grupa przetłumaczy brakujące tłumaczenia newsów ze strony RuneScape.com, następnie zajmie się brakującymi Questami i przetłumaczy kilka ciekawych poradników.

Ja w przeciągu kilku dni wrzucę wszystkie najlepiej zrobione artykuły ze strony do Tworzenia artykułów.



~Izygor


Moja odpowiedź:

Izygor napisał/a:
Jak wiadomo główny pomysłodawca Gazetki dostał bana na forum za nie przestrzeganie regulaminu forum. Doszły nas słuchy, że Gazetka będzie tworzona pod inną nazwą i na innej domenie. W takim razie życzymy powodzenia (i to nie jest pisane z ironią).


Szkoda, że nie zapytałeś u źródła. Mimo zapalczywości Piaskuna jednak zostaliśmy na rpl i nie planowaliśmy odejścia. Jedynie forum redakcyjne powstało poza runepl, gdyż, jak sam stwierdziłeś "pomysłodawca Gazetki dostał bana na forum" a gdzieś musieliśmy się kontaktować. No cóż, akurat po Tobie się tego nie spodziewałem.

Izygor napisał/a:
wyszukiwać i tłumaczyć ciekawe poradniki z zagranicznych stron


Widzę, że z góry zakładasz, że do teamu będą przyjęci jedynie kopiować cudze... Gratuluje inwencji.

Całkowicie bez pozdrowień i już bez szacunku.

Offline

 

#2 2009-03-29 19:13:54

Xardas

Redaktor

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Post iziego z rpl

Domena nadal istnieje (runenews.runepl.com) Powinniśmy jak najszybciej wydac nr. 3 i przeprowadzic rekrutacje, aby pokazac ze nadal jestesmy. No chyba ze macie inne plany ...

Offline

 

#3 2009-03-30 08:52:23

CipeX

Redaktor Naczelny

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 18
Punktów :   

Re: Post iziego z rpl

Ja mam nieco odmienne plany. Nie cisnę się tam, gdzie mnie nie chcą. Czekam zresztą, może Izygor coś odpisze (naiwniak ze mnie).

A jeżeli chodzi o to co myślisz. Wiem z pewnego źródła, że każdy nasz post dotyczący gazetki będzie kasowany. Nie mam zamiaru walczyć z rpl. Wiec swój udział w przedstawieniu "Rune News" raczej uważam za zakończony.

Pozdrawiam

Ps Czy muszę przypominać jak to się skończyło w przypadku żaby?

Offline

 

#4 2009-03-30 15:43:42

Xardas

Redaktor

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Post iziego z rpl

Emm nawet linku do nowego numeru nie bedzie mozna podac? ... Oo

Czyli po całych dwoch numerach, Rune News - close?

Offline

 

#5 2009-03-31 08:38:29

CipeX

Redaktor Naczelny

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 18
Punktów :   

Re: Post iziego z rpl

Ano nie będzie można. Porządkowi mają kasować linki do naszego najnowszego numeru jak najszybciej potrafią.

Generalnie podziękowanie należy się "naszemu ukochanemu" Figusowi który napierdolił do łba Iziemu, że gazeta przenosi się na osobny site.

Pozdrawiam

Ps Ale ode mnie tego oczywiście nie wiecie

Offline

 

#6 2009-03-31 14:27:08

Xardas

Redaktor

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Post iziego z rpl

Hmm a czy mozna by otrzymac na rpl oficjalne uzasadnienie tego to postepowania? (ofc po usunieciu) Oo
Hmm nr2 moze wystarczyło by porozmawiac z Izym ... Zaba dostał bana to sie przenieslismy na inne forum, ale nadal bylo runenews.RUNEPL.com z powracaczem na rpl, i nikt tego nie zamiezal zmieniac (IMO).
I zeby nie bylo nie jestem nachalny, tylko nie lubie pytan bez odpowiedzi. =<

Offline

 

#7 2009-03-31 15:14:57

CipeX

Redaktor Naczelny

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 18
Punktów :   

Re: Post iziego z rpl

I to napisałem w odpowiedzi na post Izygora. Jak myślisz, odpisał?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uncensored.pun.pl www.sticklife9.pun.pl www.visgun.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.mksrpyskowice.pun.pl