RuneNews Redakcja

Opis forum


#1 2009-03-08 10:11:49

CipeX

Redaktor Naczelny

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 18
Punktów :   

Gazetka a runepl

OK, przejąłem gazetę (od strony runepl).

Tutaj zostaje jak było, to ŻABA jest rednacz i nic tego nie zmieni.

Ja firmuję to od strony runepl, więc proszę o poważne potraktowanie sprawy.

Od dziś PRZESTAJEMY walczyć z runepl - przykład żaby pokazuje, że to do niczego dobrego nie prowadzi!
Zostajemy pod egidą runepl (żaba, możesz się nie zgadzać, ale wierz mi, bez runepl praktycznie nie istniejemy, bo nikt nawet nie będzie wiedział czy jest nowy numer czy nie - a nie będą wiedzieć, bo nasze posty zaczną być wtedy kasowane - nie pytajcie się skąd wiem, po prostu wiem i już).

Co do artów. Koniec z ogólnikami, mają być KONKRETY! Jeżeli piszemy o darmowym expie, nie piszemy ogólnikami tylko konkrety - jak zdobyć ten exp, kiedy można i w jaki sposób. Jeżeli piszemy o GE to też, nie, że słyszałem od kolegi że tak jest (przykładowo mówię) - nie wiesz czegoś - nie piszesz o tym!

Arty mają być MERYTORYCZNE, bez błędów ortograficznych i interpunkcyjnych!

Od poniedziałku robię czystkę na runepl w redakcji, kto nie jest z nami, wywalam go, nie będą sobie jeździć "z kolorkiem" podczas gdy nic nie robią!

To tyle narazie, więcie grzechów nie pamietam

Offline

 

#2 2009-03-08 20:51:57

Pan Zaba

Redaktor Naczelny

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Gazetka a runepl

Ok cipek zgadzam się z Tobą, i niech tak zostanie, i proponuję jeszcze coś wprowadzić, może każdy by sobie ściągnął Open Office (jest darmowy - mogę dać linka) to praktycznie to samo co word i każdy po prostu w tym by to pisał i od razu poprawiło by się ortografię, zwracajcie też na polskie znaki bo nie raz cały art musiałem poprawiać bo komuś się nie chciało zrobić ł, ś, ć itd a to jest męczące, wkurzające i niepotrzebne. I może wprowadziłbym takie coś, że jeżeli chcemy wydać gazetkę np. 27 marca, to 4 dni wcześniej musimy złożyć gazetę żeby mieć więcej czasu na poprawki. Wtedy KAŻDY ściąga sobie gazetę na dysk i sprawdza czy wszystko jest dobrze i dopiero potem publikujemy. I tak jak mówi Cipek piszemy KONKRETY bez pisania o dupie marynie (chyba ze macie fajne foty xD) Najpierw podawajcie wasze pomysły na arty, a jak wspólnie uznamy że jest to dobry pomysł to dopiero będzie pisanie


http://www.draynor.net/skill/black/fishing/90/piaskun.png
http://www.draynor.net/skill/black/construction/80/piaskun.png

Offline

 

#3 2009-03-08 21:58:04

Xardas

Redaktor

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gazetka a runepl

Osobiscie mam pakiet office 07, sam wszystko mi sprawdza

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-wojak.pun.pl www.symbianowo.pun.pl www.mithrill.pun.pl www.wampiry.pun.pl www.rosjoznawcy.pun.pl