RuneNews Redakcja

Opis forum


#1 2009-03-05 00:04:02

Saviola

Redaktor

9456770
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 11
Punktów :   

5x Wywiad

Wywiad z Ognisty_Gryf(99 Hunter)
1. dlaczego wybrałes ten skill?

Hunter od zawsze mi sie podobal, wbijanie go zawsze przynosilo mi wielka radosc. Uwazam, ze nie jest to latwy skill, poniewaz nalezy miec ogromna cierpliwosc, by go wbic. Chcialem takze sobie udowodnic, ze jesli czegos chce bardzo to moge to zrobic

2. ile czasu ci to zajęło i jak to wyszło finansowo?
Skill ten wbijalem chyba 3 miesiace, poniewaz nie zalezalo mi na wbiciu jakl najszybciej, ale wbicie go tak, by nie ingerowal w moje zycie prywatne. Nie chcialem po prostu zawalic szkoly. Co do pieniedzy to wyszedlem oczywiscie na 'plus' zarabiajac na nim 28 milionow.

3. jak się teraz czujesz gdu masz już nową peleryne
Kazdy nawet najmniejszy owoc ciezkiej pracy cieszy, wiec i takze peleryna, ktora jest wirtualnym tworem na swoj sposob cieszy.

4. Dziekuje
Dzieki

----------------------------------------------------------------------------

Wywiad z Pekermanem(Francuz93)[99 RC]
1. dlaczego wybrałes ten skill?
-Dlaczego? hymm jest wiele powodów ale głównym jest kasa. ;p
2. ile czasu ci to zajęło i jak to wyszło finansowo?
-Sądzę że około 4miesięcy poświeciłem na rc, a w kwestie finansowe odstawmy.
3. jak się teraz czujesz gdu masz już nową peleryne
-czuje się świetnie! w końcu wbiłem jeden z paru najtrudniejszy skilli.
4 dziękuje
-Dzieki

-----------------------------------------------------------------------

Wywiad z Cobrasnake(Polish Free)[99 Smith]

1. dlaczego wybrałes ten skill?
Bo od zawsze go lubiłem, już na poprzedniej postaci skupiałem się bardzo na Smithingu, poza tym 99 Smithing posiada mniej osób niż np. Prayer, a finansowo był w moim zasięgu:)
Inna sprawa, że tu każdy lvl oznacza coś nowego co można zrobic, nie ma nudy z wbijania kolejnych lvli.
2. ile czasu ci to zajęło i jak to wyszło finansowo?
Nie wiem ile czasu mi to zajeło, ponieważ wbijałem smith od pierwszych dni mojej postaci, na początu na steel/mith/addy bars na piecu w al kharid, aby zarobic (do 76 lvlu praktycznie sam piec:P), potem przyszedł czas na superheat addy bars, to wszystko zajmowało ardzo dużo czasu, chciałem przede wszystkim na tym zarobic. Kiedy osiągnąłem lvl 85 zaczęło sie superheatowanie rune bars i całkiem spora kasa, dopiero od 88 lvlu addy pl8 i tak jakos doszło do 99:) Czyli całośc zajęła mi około roku, tyle ma moja postac (luty 2008).
Nie liczyłem ile straciłem, bo dużo zarobiłem w międzyczsie na barrows i na superheat...
3. jak się teraz czujesz gdu masz już nową peleryne
Hehe no czuję się jak jeden z niewielu posiadających untrimmed Smithing Cape ^^ To był mój taki główny cel, który w końcu udało mi się zrealizowac, teraz pogram tak całkowicie dla relaksu bez konkretnego celu i w międzyczasie wymyślę sobie nowy:P Może 2k total? Albo 50-100M gp:)

4 dziękuje
Ja również dziekuję

---------------------------------------------------------------------------

Saviola: Witam
Firel: Dzień dobry

Saviola: Pytanie nr 1. Dlaczego wybrałeś ten skill?
Firel: Gdy jeszcze byłem f2p, gdy dowiedzialem się że hunter polega na łapaniu zwierzątek xD Od razu mi się spodobał i pomyslałem sobie - ,,Kiedyś wbije jeszcze ten skill na 99" No i rzeczywiscie się udał‚o Wbiłem go też gdyż do bogatych ludzi nie należę, a hunter dostarcza nam niezlych dochodów

Saviola: Ile czasu ci to zajęło i jak to wyszło finansowo?
Firel: No cóż hunter wbijałem stopniowo od wakacji 2008 xD Była to długa droga, o ile pamietam wbijałem go od 8 poziomu . Zarobiłem hmm, dokładnie to nie wiem ale mysle że będzie 30m Połowe straciłem, zostalo mi jakies 15m

Saviola: 3. jak się teraz czujesz gdy masz już nową pelerynę

Firel: Hmm... Jestem happy ? xD

Saviola: Dziękuje za wywiad
Firel: Ja też dziękuję xd

------------------------------------------------------------------------------

Wywiad z Gaba Pl[99 Smith]

Saviola: 1. dlaczego wybrałes ten skill?

Gaba Pl -Hmm, ciekawe pytanie, sam w sumie nie wiem może to dlatego że kolorem cape pasuje do zbroi barrows

2. ile czasu ci to zajęło i jak to wyszło finansowo?

-Nie wbijam skilli tak, że siedzę tylko nad 1 wybranym. Czas? robiłem to około miesiąca, i od 88 levela, kosztowało mnie to około 40m. Pierw zbierałem Sacred Clay Hammers - 2x XP i 2x mniejsza strata GP, chodziłem na SC, ponieważ tam mogłem się rozerwać od skilla, zażywając trochę zabawy i przy okazji zaoszczędziłem trochę kasy

3. jak się teraz czujesz gdu masz już nową peleryne

-Hmm, ciężko to powiedzieć, w sumie fajnie że mogę robić full Rune set
4 dziękuje
-Dziekuje



http://sig.runelegion.net/dynsig/stats/default/herbcape/Saviola333.png
http://sig.runelegion.net/dynsig/goal-lvl/default/thieving/99/Saviola333.png
http://sigs.runeaddict.net/trackingsigs/overall/onyx/thievingcape/white/Saviola333.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inzynieria2010.pun.pl www.bdsczestochowa.pun.pl www.itibia.pun.pl www.pokemon-true-legends.pun.pl www.muzyczne-metal.pun.pl